Dlaczego warto

Warsaw Food Expo to kompleksowy przegląd szerokiej oferty produktów spożywczych dla sieci handlowych, dystrybutorów i hurtowni a także sektora HoReCa. W przestrzeni targowej znajdą się nowe strefy tematyczne w odzwierciedlające preferencje konsumentów: WELLFOOD, (suplementy diety, żywność funkcjonalna, żywność free from), VEGE (żywność dla wegan i wegetarian), CONVENIENCE (produkty ready-to-eat, ready-to-heat, ready-to-cook), PREMIUM FOOD (żywność z oznaczeniami jakości takimi jak chroniona nazwa pochodzenia, chronione oznaczenie geograficzne, gwarantowana tradycyjna specjalność), ORGANIC (żywność ekologiczna). Uzupełnieniem prezntacji produktów żywnościowych jest oferta opakowań do żywności, rozwiązań chłodnicze czy maszyn stosowanych w przemyśle spożywczym.

Warsaw Food Expo to przyjazna przestrzeń i komfortowe warunki do prowadzenia rozmów biznesowych i nawiązywania nowych relacji handlowych.
Warsaw Food Expo służą także wymianie doświadczeń i poszerzaniu wiedzy poprzez udział w praktycznych seminariach i panelach dyskusyjnych podejmujących najbardziej aktualne tematy dla branży. Bezpieczeństwo żywności, rosnąca popularność produktów roślinnych, eksport polskiej żywności, przyszłość branży żywienia zbiorowego, nowe treny w opakowaniach do żywności to tylko niektóre z zagadnień które poruszone będą podczas programu towarzyszącego.

Profil wystawcy

  • producenci i przetwórcy sektora rolno-spożywczego
  • hurtownicy i dystrybutorzy artykułów spożywczych
  • importerzy i eksporterzy żywności z Polski i zagranicy
  • producenci rozwiązań stosowanych w przemyśle spożywczym - maszyny produkcyjne, urządzenia chłodnicze, logistyka dostaw, środki transportu, opakowania

Na targi dostaniesz się

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice - zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut, a z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 kursują z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków”, autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Na przystanku Dworzec Centralny wsiądź w tramwaj nr 7 lub 9, kierunek – Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku – Krakowska P+R, przesiądź się w autobusy linii 703,711 (przystanek docelowy: „Paszków”) lub 733 (Przystanek docelowy: „Centrum mody”).

Darmowy dojazd

Podczas trwania targów kursować będę bezpłatne autobusy z Dw.Centralnego oraz Lotniska im. Fryderyka Chopina.

Warsaw Food Expo

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę.

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do wejścia na targi. Konieczna jest rejestracja lub zakup biletu.

Wstęp dla dzieci jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 12 roku życia jest bezpłatny.

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy oraz Lotniska Chopina.

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.