Wypromuj się na Food Expo

Drogi Wystawco!

Targi Warsaw Food Expo to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Międzynarodowych Targów Żywności! Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na targach Warsaw Food Expo dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy.
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na targach Warsaw Food Expo i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na targach Warsaw Food Expo.
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?).
  5. Przygotuj ofertę specjalną na targi Warsaw Food Expo i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner targów Warsaw Food Expo.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi Warsaw Food Expo z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim podczas targów Warsaw Food Expo (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: z.kencka@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz nasze bannery

800×800

160×600

1200×200