Od 19 do 21 maja 2022 Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo ekspozycyjne zagości odwiedzających i wystawców dedykowane sektorowi spożywczemu. Wydarzenie traktować będzie o żywności i rozwiązaniach dla przemysłu żywnościowego.

Food Expo to jedno z największych wydarzeń tej branży. Na przestrzeni trzech dni odwiedzający zapoznają się z szeroką gamą produktów, usług i rozwiązań dla sektorów żywności i żywienia. Zakres branżowy targów opiewał będzie w aż 9 sekcji tematycznych:

  • Food and Drink – sekcja skupi się na konkretnych produktach żywnościowych, takich jak: mięso, ryby, owoce morza, owoce, napoje i alkohole, tłuszcze i oleje, produkty mleczne, mleko, jaja, produkty przemiału zbóż i wiele więcej

  • Premium Food – skupi się na żywności z oznaczeniami jakości produktu takimi jak chroniona nazwa pochodzenia, chronione oznaczenie geograficzne

  • Convenience – to produkty ready-to-eat (produkty gotowe do spożycia), produkty ready-to-heat (gotowe do podgrzania), produktów ready-to-cook (gotowe do obróbki termicznej)

  • Craft – skupi się na produktach wytwarzanych rzemieślniczo, z poszanowaniem tradycji i smaku.

  • Organic – to certyfikowana żywność ekologiczna, oznaczona „euroliściem”

  • Vege – obejmie szeroka gama produktów dla wegan i wegetarian na którą składają się produkty roślinne, roślinny nabiał oraz zamienniki mięsa

  • Food Tech – zaprezentuje technikę i wyposażenie dla przedsiębiorców branży spożywczej

  • Wellfood – na tą sekcje składają się suplementy diety, superfoods, żywność funkcjonalna oraz produkty „free from”

  • Start Up – to platforma do promocji produktów młodych, innowacyjnych firm

Food Expo to unikalna okazja na zawiązanie cennych współprac biznesowych, rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami. Udział w targach to najlepszy sposób na zapoznanie się z bieżącymi trendami i innowacjami w sektorze spożywczym. To wyjątkowa platforma umożliwiająca wewnątrz-branżowy dialog, mająca rzeczywisty wpływ na rynek.

Międzynarodowy charakter imprezy, ogromna oferta ponad 300 firm, program Hosted Buyers, szeroka sieć kontaktów naszych wystawców – to tylko kilka atrakcyjnych powodów, aby odwiedzić nasze targi. Tutaj znajdziesz to czego szukasz, aby wprowadzić swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom. Nie może Cię zabraknąć!

Zarejestruj się już teraz!

https://warsawfoodexpo.pl/rejestracja/